Poznaj etapy naszej pracy

Jak to robimy ?

01. Planujemy

Przygotowując strategię marketingową, bardzo uważnie wysłuchamy Twoich sugestii, zadbamy też o to by nasza koncepcja była spójna z Twoimi propozycjami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bowiem zależy nam, aby każdy projekt był unikatowy i przyniósł zamierzony cel. Szybka i treściwa realizacja wstępnego projektu graficznego, strategii reklamowej  to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Doradzimy Ci w jaki sposób możesz wykorzystać swoją stronę internetową.

02. Projektujemy

Wiemy już o Tobie wszystko. Czego potrzebujesz, jakie są Twoje oczekiwania, jakie cele chcesz osiągnąć. Teraz pora na nas. W trakcie przygotowywania projektu strony, opracowując strategię reklamy, wybierając media w których warto abyś zaistniał nie trzymamy się utartych schematów, których dzisiaj pełno w branży. Nie idziemy na łatwiznę, ponieważ wierzymy, że kreatywna, przemyślana, oryginalna reklama oraz strona internetowa jest kluczem do sukcesu naszych Klientów.

03. Wdrażamy

No i teraz najważniejsze! Zaczynasz zbierać owoce naszej wspólnej pracy. Strona internetowa w końcu zaczęła zarabiać na siebie, klienci dobijają się drzwiami i oknami, a Ty możesz usiąść i cieszyć się z sukcesu. My jednak działamy dalej. Optymalizujemy, raportujemy, szukamy nowych rozwiązań, tak abyś nie stał w miejscu i aby napływ Twoich klientów był płynny i nieprzerwany. Możesz nam zaufać, trzymamy rękę na pulsie!

  • Telefon

    + 48 603 876 682

  • Email

    barbara@agencjatoda.pl