Jak to robimy ?

1

Planujemy

Przygotowując strategię marketingową, bardzo uważnie wysłuchamy Twoich sugestii, zadbamy też o to by nasza koncepcja była spójna z Twoimi propozycjami.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bowiem zależy nam, aby każdy projekt był unikatowy i przyniósł zamierzony cel.

Szybka i treściwa realizacja wstępnego projektu graficznego, strategii reklamowej  to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji. Doradzimy Ci w jaki sposób możesz wykorzystać swoją stronę internetową. Jakie działania będą dla Ciebie najkorzystniejsze tak aby budżet powierzony naszej agencji przyniósł Ci maksymalny zysk w postaci nowych klientów. 

Projektujemy

Wiemy już o Tobie wszystko. Czego potrzebujesz, jakie są Twoje oczekiwania, jakie cele chcesz osiągnąć. Teraz pora na nas. W trakcie przygotowywania projektu strony, opracowując strategię reklamy, wybierając media w których warto abyś zaistniał nie trzymamy się utartych schematów, których dzisiaj pełno w branży.
Nie idziemy na łatwiznę, ponieważ wierzymy, że kreatywna, przemyślana, oryginalna reklama oraz strona internetowa jest kluczem do sukcesu naszych Klientów.

2

3

Realizujemy

No i teraz najważniejsze! Zaczynasz zbierać owoce naszej wspólnej pracy. Strona internetowa w końcu zaczęła zarabiać na siebie, klienci dobijają się drzwiami i oknami, a Ty możesz usiąść i cieszyć się z sukcesu.

My jednak działamy dalej. Optymalizujemy, raportujemy, szukamy nowych rozwiązań, tak abyś nie stał w miejscu i aby napływ Twoich klientów był płynny i nieprzerwany. Możesz nam zaufać, trzymamy rękę na pulsie!

Skutecznie, 

nie znaczy drogo. 

Sprawdź nas, rozmowa nie jest zobowiązująca.

Możesz tylko zyskać!

biuro@agencjatoda.pl 
•  603 876 682