Co możemy zrobić ?

Zakres naszej pracy

Nie lubimy słowa praca, bo my nie pracujemy. My dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, tworzymy reklamy, badamy rynek, docieramy do Ciebie z gotowym rozwiązaniem. Każdy klient jest dla nas tym najważniejszym, bez względu na to ile pieniędzy ma w portfelu. Każda kampania jest inna, dobrana indywidualnie na podstawie rozmowy z klientem, którego też angażujemy w procesie twórczym. Dlaczego? Bo szanujemy Twoje zdanie i potrafimy słuchać!

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach do  konieczności posiadania aktualnego i atrakcyjnego dla użytkownika serwisu www nie musimy Cię przekonywać. W pierwszej kolejności należy zastanowić się jaki jest typowy użytkownik twojego serwisu ? Kim jest i czego szuka na Twojej stronie ? W jaki sposób zaprezentować Twoją ofertę aby zdecydował się na kontakt z Twoją firmą. Następnie przystępujemy do przygotowania projektu graficznego, tak abyś miał pewność że strona którą stworzymy dla Ciebie będzie spełniała Twojej oczekiwania.  Zajmujemy się tym od lat i wiemy jak to zrobić.

Reklamy Adwords

Nie będziemy wypisywać ile procent internautów codziennie przegląda Google poszukując produktów lub usług, bo to dla każdego jest jasne . To miejsce w którym NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ. Kampania w linkach sponsorowanych jest najtańszym i najszybszym sposobem pokazania Twojej oferty zainteresowanym klientom. Co zyskujesz? Analizę słów kluczowych i dobór najlepszych tekstów reklamowych, monitoring kampanii, nadzór techniczny,  zmiany strategii w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy,  a przede wszystkim naszą dyspozycyjność  7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00

Reklamy Social Media

Bez wątpienia to obecnie najbardziej popularna platforma. Każdy użytkownik ma średnio 150 znajomych, każdy z nich, który kliknie w Twoją reklamę, ma kolejnych znajomych, którzy ten ruch zauważą. Facebook jest jak studnia bez dna, co chwila nowe możliwości, nowe sposoby dotarcia do użytkownika. Dokładny i przemyślany wybór grupy docelowej pozwoli nam dotrzeć do osób faktycznie szukających Twoich produktów. Ty wybierasz, komu chcesz pokazać swoją reklamę. Dopasowania wg płci, wieku, zainteresowań to tylko niektóre z rodzajów segregacji. 

Identyfikacja wizualna

Projekt logo, krój pisma, kolorystyka, wizytówki, papier firmowy  a może stopka do maila - wszystkie te elementy wpływają na spójny i czytelny  wizerunek Twojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz się z spośród konkurencyjnych marek. Tu nie ma miejsca na pomyłki.  Poznamy Twoje upodobania i ubierzemy je w grafiki, które zachwycą Twoich klientów. ..

  • Telefon

    + 48 603 876 682

  • Email

    barbara@agencjatoda.pl